Leave Your Message
010203

Produktet kryesore

11239v

rreth nesh

Dongguan Taijishan Machinery Equipment Co., Ltd.

Është themeluar në vitin 2002, duke mbuluar një sipërfaqe totale prej rreth 100,000 metra katrorë. Është një ndërmarrje moderne e teknologjisë së lartë që fokusohet në kërkimin dhe zhvillimin e makinerive, prodhimin dhe shitjet. Presioni me grusht me shpejtësi të lartë i llojit të shtyllës udhëzuese me precizion, shtypja me grusht me ultra precizion të tipit nyje, makineria e ftohtë me precizion me shpejtësi të lartë, makina me vidhos, makina e arrave dhe produkte të tjera të prodhuara nga kompania janë vlerësuar gjerësisht në industri. Kompania e konsideron inovacionin dhe teknologjinë si themelin e biznesit të saj dhe ka krijuar një ekip teknik R&D me cilësi të lartë, të sofistikuar dhe të avancuar.

shikoni më shumë

CERTIFIKATA JONË

API 6D,API 607,CE, ISO9001, ISO14001,ISO18001, TS.(Nëse keni nevojë për certifikatat tona, ju lutemi kontaktoni)

certifikatë nderi
certifikatë nderi
certifikatë nderi
certifikatë nderi
certifikatë nderi
certifikatë nderi
010203040506

lajmet e fundit

010203
010203040506070809