Leave Your Message
010203

Главни производи

11239 г

за нас

Dongguan Taijishan Machinery Equipment Co., Ltd.

Основана е во 2002 година, со вкупна површина од околу 100.000 квадратни метри. Тоа е модерно претпријатие со висока технологија, кое се фокусира на истражување и развој на машини, производство и продажба. Во индустријата се широко пофалени прецизните столбови за водечки столбови од типот на ударна преса со голема брзина, ултра-прецизна удирање од типот на зглобот, машината за ладно насочување со голема брзина, машината за завртки, машината за навртки и другите производи произведени од компанијата. Компанијата ги смета иновациите и технологијата како основа на својот бизнис и има воспоставено висококвалитетен, софистициран и врвен технички тим за истражување и развој.

Гледај Повеќе

НАШИОТ СЕРТИФИКАТ

API 6D, API 607, CE, ISO9001, ISO14001, ISO18001, TS. (Ако ви требаат нашите сертификати, ве молиме контактирајте)

сертификат за чест
сертификат за чест
сертификат за чест
сертификат за чест
сертификат за чест
сертификат за чест
010203040506

Последни вести

010203
010203040506070809